Wtorek, 16 lipca 2024 r.
rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

tytuł: 1001 porad dla rodziców i terapeutów dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera

autor: Notbohm Ellen, Zysk Veronica

wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego

ilość stron: 384

data premiery: 2016-09-28

Książka “1001 porad dla rodziców i terapeutów dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera” jest odpowiedzią na pytania i dylematy dotyczące wychowania dziecka ze spektrum autyzmu na podstawie wieloletnich doświadczeń autorek. W książce tej znajdziemy pomysły na możliwie najlepsze organizowanie sytuacji życiowych i związanych z nimi trudnościami u dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera. Pomysły te mają formę prostych aktywności, w które zaangażowane są dzieci, młodzież, rodzice, a także nauczyciele.

W szczególności dotyczą one takich obszarów jak: rozwijanie komunikacji i języka, kierowanie zachowaniem, życie codzienne, strategie pomocne w szkole oraz integracja sensoryczna.

Książka jest obowiązkową lekturą oraz nieocenioną pomocą dla rodziców i nauczycieli. Porady autorek są profesjonalne, oferują konkretne rozwiązania problemów, a co najważniejsze dają nadzieję. Publikacja ta zdobyła uznanie w środowisku osób związanych z autyzmem na całym świecie.  W 2016r. wydana została w języku polskim.

Gorąco polecamy 🙂!

oprac. Renata Lipska/pedagog

 

 

Acheter glucophage Acheter Zyban Acheter Plavix 75 mg Comprar Plavix sin receta Comprar Metformina Comprar Zyban 150 mg sin receta Comprar Prozac https://www.gymproforme.ca/propca.html