Poniedziałek, 26 października 2020 r.
rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w okresie zawieszenia działalności dydaktycznej Poradni - do 10 kwietnia b.r. - pozostajemy w gotowości do pracy, do udzielania wsparcia rodzicom i nauczycielom.
Zachęcamy do kontaktu z nami: telefonicznego, e-mailowego, za pośrednictwem Facebooka.

 

Telefon: 63 270 59 88 – sekretariat/placówka w Ślesinie
63 243 03 78 – sekretariat/filia w Koninie
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie

Czytaj więcej...


Ważna informacja

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii, zgodnie z odgórnymi wytycznymi i za zgodą organu prowadzącego, przedłuża się zawieszenie działalności dydaktycznej, terapeutycznej i diagnostycznej w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie do 10 kwietnia 2020 roku.

W tym czasie badania diagnostyczne, zajęcia terapeutyczne i psychoedukacyjne nie będą odbywały się.

Czytaj więcej...


Ważna informacja

w sprawie organizacji pracy Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie i Filii w Koninie w okresie od 16.03.2020 do 25.03.2020.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zgodnie z odgórnymi wytycznymi i za zgodą organu prowadzącego, zawiesza się działalność dydaktyczną, terapeutyczną i diagnostyczną Poradni w wyżej wymienionym okresie.

Czytaj więcej...