Piątek, 22 stycznia 2021 r.
rozmiar czcionki: A- A A+ | kontrast

GRUPA WSPARCIA DLA RODZICÓW DZIECI Z DYSLEKSJĄ ROZWOJOWĄ

Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie inauguracyjne (w roku szkolnym 2020/2021),  GRUPY WSPARCIA DLA RODZICÓW DZIECI Z DYSLEKSJĄ ROZWOJOWĄ, które odbędzie się w dniu 27 stycznia o godz. 9.30, w budynku Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie Filia w Koninie (Konin, ul. Poznańska 74), sala nr. 6. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju,  spotkanie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Osoby zainteresowane PROSIMY O ZAPISY pod nr tel. 63 243 03 78.

 

Serdecznie zapraszamy - Małgorzata Przybylska i Aleksandra Woźniak.

 

 

Czytaj więcej...


WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W CZASIE PANDEMII COVID-19

Psycholog Ewelina Sztuba udzieli wsparcia psychologicznego dla uczniów, rodziców i nauczycieli z przedszkoli, szkół i placówek z terenu gminy Sompolno, w związku z koniecznością realizacji nauki w formie zdalnej oraz innych problemów wynikających z trudnego czasu, związanego z obecną sytuacją pandemii. 

Pomoc kierowana jest do wszystkich tych osób, które potrzebują wsparcia, rozmowy, porady.

Psycholog Ewelina Sztuba będzie pełniła dyżur telefoniczny (63-270-59-88) w środę
9 grudnia 2020 roku w godzinach od 12:00 do 15:00.
   

 

Czytaj więcej...


Szanowni Państwo,

Informujemy, że w okresie zawieszenia działalności dydaktycznej Poradni - do 10 kwietnia b.r. - pozostajemy w gotowości do pracy, do udzielania wsparcia rodzicom i nauczycielom.
Zachęcamy do kontaktu z nami: telefonicznego, e-mailowego, za pośrednictwem Facebooka.

 

Telefon: 63 270 59 88 – sekretariat/placówka w Ślesinie
63 243 03 78 – sekretariat/filia w Koninie
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie

Czytaj więcej...


OTK 2020 rok

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) odbywający się w tym roku pod hasłem: „DoradzaMy – zawodowo, wybieraMy – odlotowo” to działanie zainicjowane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, którego celem jest inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego. Adresatami tego wydarzenia są wszyscy zainteresowani uzyskaniem profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery.

Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku nasza koleżanka doradca zawodowy – Edyta Zielińska włączyła się w to ogólnopolskie przedsięwzięcie. Jednakże z uwagi na wciąż niekorzystną sytuację związaną z epidemią COVID-19 podjęte przez nią działania zrealizowane zostały w formie zdalnej.

Czytaj więcej...


Ważna informacja

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii, zgodnie z odgórnymi wytycznymi i za zgodą organu prowadzącego, przedłuża się zawieszenie działalności dydaktycznej, terapeutycznej i diagnostycznej w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie do 10 kwietnia 2020 roku.

W tym czasie badania diagnostyczne, zajęcia terapeutyczne i psychoedukacyjne nie będą odbywały się.

Czytaj więcej...